KiKa voor vierde keer het klantvriendelijkste goede doel van Nederland
Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa) heeft voor de vierde keer, in de categorie ‘Goed Doel’, de titel ‘Klantvriendelijkste bedrijf van Nederland’ gewonnen. KiKa deelt de titel samen met CliniClowns. Dat werd donderdag 5 juni bekend gemaakt door MarketResponse, een bureau dat onderzoek doet naar de klantvriendelijkheid van grote Nederlandse bedrijven en stichtingen.


Trots op deze prijs en het team
KiKa is ontzettend trots dat ze dit jaar weer deze prachtige titel ontvangt en bedankt alle actievoerders en donateurs voor hun vertrouwen. Thymen Settels, manager Service Team, noemt de titel een mooie erkenning: "We zijn ontzettend trots dat we opnieuw zijn uitgeroepen tot het meest klantvriendelijke goede doel van Nederland. Deze erkenning geeft ons opnieuw een mooie boost. Persoonlijke aandacht is iets waar we al sterk in zijn, en we zetten nu stappen om dat te versterken met digitale oplossingen – waarbij het persoonlijke nooit uit het oog wordt verloren. Zo blijven we dicht bij onze donateurs én toekomstgericht".
Onafhankelijke prijs
Sinds 2007 voert marktonderzoeksbureau MarketResponse het onderzoek naar het Klantvriendelijkste Bedrijf van Nederland uit. Het is een doorlopend, onafhankelijk onderzoek naar de waardering van klanten voor alle grote landelijke bedrijven en goede doelen in Nederland. De waardering van klanten wordt continue gemeten en daaruit volgt een winnaar.
In de goede doelen sector werden, naast KiKa en CliniClowns die samen de gedeelde eerste plek behaalden, ook het Diabetesfonds, KWF en het Leger des Heils genomineerd.
